Spinnerivägen 1, 448 51 Tollered 031 – 799 63 00, hotell@naasfabriker.se

Kontakt

 

NÄÄS FABRIKER AB

Besöks- & postadress
Spinnerivägen 1, fack 5025
448 50 Tollered

Telefon växel: 031-799 63 00
E-mail: hotell@naasfabriker.se

Fakturaadress
Klicka här för info om fakturaadress

_______________________________________________________

NÄÄS FABRIKER HOTELL & RESTAURANG AB

Besöks- & postadress
Spinnerivägen 1, fack 5010
448 50 Tollered

Telefon växel: 031-799 63 00
E-mail: hotell@naasfabriker.se

Fakturaadress
Klicka här för Nääs Fabriker Hotell & Restaurang ABs fakturaadress

Kristina Christofferson, VD

031-799 63 06
kristina.christofferson@naasfabriker.se

Annie Ferraro, kundansvarig lokaler

072-544 81 50
annie.ferraro@naasfabriker.se

Anna Röding, affärsutvecklare/ försäljning

031-799 63 16
anna.roding@naasfabriker.se

Daniel Andersson, marknads- & kommunikationschef

073-313 65 55
daniel.andersson@naasfabriker.se

Josefine Ekbladh, marknadskoordinator

070-600 12 40
josefine.ekbladh@naasfabriker.se

Paula Wallnander, kvalitetsansvarig

076-026 50 58
paula.wallnander@naasfabriker.se

Maria Botéus, receptions- och bokningsansvarig

031-799 63 05
maria.boteus@naasfabriker.se

Susanne Jordheimer, bokning konferens och fest

031-799 63 10
bokning@naasfabriker.se

Anna Skoglund, bokning konferens och fest

031-799 63 10
bokning@naasfabriker.se

Louise Lohm, BOKNING KONFERENS OCH FEST

031-799 63 10 bokning@naasfabriker.se

Magnus Andersson, F&B Manager

031-799 63 07
magnus.andersson@naasfabriker.se

Ann Olsson, restaurangchef

031-799 63 20
ann.olsson@naasfabriker.se

Alexander Wallin, event och hotellkoordinator

031-799 63 22
event@naasfabriker.se

Disa Molin, chefskonditor

031-799 63 24
disa.molin@naasfabriker.se

Magnus Carlsson, drifttekniker/förvaltare

070-601 16 73
magnus.carlsson@naasfabriker.se

Anders Skoglund, drifttekniker

070-656 91 55
anders.skoglund@naasfabriker.se

Tobias Idh, fastighetstekniker

073-080 26 64
tobias.idh@naasfabriker.se

Jonatan Altvall, Bagare på Bröd&Malt

031-799 63 27
bageriet@brodochmalt.se

Therese Boman, Kaféansvarig

031-785 18 05
therese.boman@naasfabriker.se

Uppleva