Spinnerivägen 1, 448 51 Tollered 031 – 799 63 00, hotell@naasfabriker.se

Kontakt

 

NÄÄS FABRIKER HOTELL & RESTAURANG AB

Besöks- & postadress
Spinnerivägen 1, fack 5010
448 50 Tollered

Organisationsnummer: 556852-8888

Telefon växel: 031-799 63 00
E-mail: hotell@naasfabriker.se

Logi och konferensförfrågningar
E-mail: bokning@naasfabriker.se

Fakturaadress
Klicka här för Nääs Fabriker Hotell & Restaurang ABs fakturaadress

_______________________________________________________

NÄÄS FABRIKER AB

Kontor och lokaler för uthyrning.

Mejl: kund@naasfabriker.se

Fakturaadress Nääs Fabriker AB
Klicka här för info om fakturaadress

Besöks- & postadress
Spinnerivägen 1, fack 5025
448 50 Tollered

Organisationsnummer: 556101-8259

 

Kristina Christofferson, VD

031-799 63 06
kristina.christofferson@naasfabriker.se

Anna Röding, affärsutvecklare/ försäljning

031-799 63 16
anna.roding@naasfabriker.se

Daniel Andersson, marknads- & kommunikationschef

073-313 65 55
daniel.andersson@naasfabriker.se

Josefine Ekbladh, marknadskoordinator

070-600 12 40
josefine.ekbladh@naasfabriker.se

Paula Wallnander, kvalitetsansvarig

076-026 50 58
paula.wallnander@naasfabriker.se

Maria Botéus, hotellchef

031-799 63 05
maria.boteus@naasfabriker.se

Robert Lundberg, Kommersiell Förvaltare

031-755 65 06
robert.lundberg@naasfabriker.se

Anneli Börjesson, Ekonomiansvarig

anneli.borjesson@naasfabriker.se

Susanne Jordheimer, bokning konferens och fest

031-799 63 10
bokning@naasfabriker.se

Anna Skoglund, bokning konferens och fest

031-799 63 10
bokning@naasfabriker.se

Louise Lohm, bokning konferens fest och bröllopskoordinator

031-799 63 10 bokning@naasfabriker.se

Magnus Andersson, F&B Manager

031-799 63 07
magnus.andersson@naasfabriker.se

Ann Olsson, restaurangchef

031-799 63 20
ann.olsson@naasfabriker.se

Helena Stenborg, Restaurant Area Manager

0705 65 65 66
helena.stenborg@naasfabriker.se

Disa Molin, chefskonditor

031-799 63 24
disa.molin@naasfabriker.se

Magnus Carlsson, drifttekniker/förvaltare

070-601 16 73
magnus.carlsson@naasfabriker.se

Anders Skoglund, drifttekniker

070-656 91 55
anders.skoglund@naasfabriker.se

Tobias Idh, fastighetstekniker

073-080 26 64
tobias.idh@naasfabriker.se

Jonatan Altvall, Bagare på Bröd&Malt

031-799 63 27
bageriet@brodochmalt.se

Therese Boman, Kaféansvarig

031-785 18 05
therese.boman@naasfabriker.se

Uppleva

Vi knackar på hos Weekly Revolt

Nääs Fabriker är kanske mest känt som utflyktsmål och som hotellverksamhet i den natursköna bruksmiljön intill Sävelången. Men utan våra hyresgäster som är med och bygger området och bidrar till vår vackra mötesplats med spännande butikskoncept och attraktiva erbjudanden så skulle vi inte vara i närheten av var vi är idag.  I vår serie VI KNACKAR PÅ presenterar vi ett urval av alla de aktörer som finns representerade hos oss på Nääs Fabriker. Denna gång möter ni vår hyresgäst Weekly Revolt som suttit hos oss sedan 2020. Kontoret, med väl bevarade historiska detaljer, ligger i Mellersta Fabriken på plan 4 med utsikt över sjön Sävelången. Jonathan Hoel (VD) och Louise Åberg (träningskreatör) båda grundare, delar med sig av deras resa och hur de ser på framtiden. Weekly Revolt erbjuder goda recept & dagliga övningar för hemmaträning som förändrar vardagen. Med komplett tränings- och kostprogram som hjälper dig att skapa en hälsosam livsstil. Den bästa träningen är den som blir av! Med Weekly Revolt får du enkla dagliga övningar och två spännande utmaningar per vecka som är lite mer utmanande. All träning sker med hjälp av WR-appen, Weekly Revolts egen app för hemmaträning. I teamet på Weekly Revolt finns flera experter inom kost och träning och tillsammans strävar de efter att skapa en fängslande och trovärdig upplevelse, att vara Sveriges bästa app för hemmaträning! Läs mer ⇓